Pistacchione - Svíčky Box se 3 druhy

Značka: Pistacchione

DOKONALOST A KVALITA PRO VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY

Svíčky Pistachiogasm jsou pečlivě vyráběny pouze z vysoce kvalitního přírodního vosku a čistých esenciálních olejů, aby bylo zajištěno čisté hoření a dlouhotrvající čichový zážitek, který pohladí duši.

Pistáciové svíčky, které zažehnou vášeň a harmonii

Ponořte se do smyslného zážitku ze svíček Pistachiogasm, které jsou dokonalým spojením intenzivní vůně pistácií a opojení z nezapomenutelných okamžiků. Tato exkluzivní sada slibuje vnést do vašich intimních prostor dotek rafinovaného svádění.

Dostupnost Skladem
499 Kč
Pistacchione - Svíčky Box se 3 druhy
Značka: Pistacchione

3 RŮZNÉ VŮNĚ PRO JEDINEČNOU ČICHOVOU CESTU
Vůně pistácie : Probuďte své smysly bohatou, obklopující vůní pistácie, která vytvoří ideální atmosféru pro sdílení okamžiků čistého spojení.
Vůně granátového jablka : Nechte se unést v tanci emocí, kde svěžest granátového jablka tančí se smyslností pistácie a zažehne plamen lásky.
Vůně medu : Zahalte se do hřejivého a příjemného kokonu sladkosti, který je ideální pro romantické a relaxační večery.

 

ELEGANTNÍ DESIGN PRO DOTEK 1.TŘÍDY

Každá svíčka je uzavřena v elegantní skleněné nádobě o průměru 6,5 cm a výšce 8 cm, která je ideální pro dodání stylu místnostem a vytvoření dokonalé atmosféry.

DOKONALÝ DÁREK PRO POVZBUZENÍ SMYSLŮ

Překvapte svého partnera nebo milovanou osobu sadou 3 svíček "Pistachiogasm", která je ideálním dárkem k výročí, narozeninám, Valentýnu nebo jednoduše k projevení lásky jedinečným a originálním způsobem.

 

SVÍČKA SE SKLÁDÁ ZE 60 % Z ROSTLINNÝCH VOSKŮ A 40 % Z RAFINOVANÉHO PARAFÍNU.
DOBA HOŘENÍ PŘIBLIŽNĚ 35 HODIN
VŮNĚ S CERTIFIKÁTEM IFRA