Pistácie NATURAL s oblasti Bronte DOP loupané 100g - Il Pistacchhio

Značka: Il Pistacchio

Naše pistácie pocházejí z lávových půd na svazích Etny a z jedinečnosti těchto půd získávají své cenné organoleptické vlastnosti: K těmto zvláštnostem se přidává jeho vysoká výživová hodnota. Díky svým složkám lze pistácie považovat za plnohodnotnou potravinu a významný zdroj polynenasycených mastných kyselin (omega 3, omega 6), které snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění a mají antioxidační účinky. 

NATURAL

Dostupnost Skladem
280 Kč
Pistácie NATURAL s oblasti Bronte DOP loupané 100g - Il Pistacchhio
Značka: Il Pistacchio
pistacchio sgusciato
Novinka

Chuť je výrazná, příjemná a charakteristická; typická a nezaměnitelná vůně; zelená barva s intenzivním a zářivým odstínem.

Pistácie si lze vychutnat v přírodním stavu jako pochutinu, ale své klasické a tradiční využití nacházejí také v mnoha cukrářských a gastronomických úpravách: zmrzlinách, dortech, krémech, prvních a druhých chodech.
Skladujte na chladném a suchém místě při maximální teplotě do10 °C - uchovávejte mimo dosah zdrojů světla. GMO Tento výrobek nepochází z GMO

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 Energetická hodnota: Kcal 578Bílkoviny: g 21Sacharidy: g 6,5Tuky: g 52Minerální soli: g 2Vláknina: g 12
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechy
Hmotnost: 0.1 kg